730 302 015

Inicjatywa Euro to nowoczesna, niezależna i w pełni profesjonalna firma konsultingowa, która zajmuje się pozyskiwaniem dofinansowania unijnego dla firm z sektora MSP.

Przedsiębiorca od pierwszego dnia współpracy z firmą uzyskuje kompleksową pomoc we wszelkich formalnościach związanych z procesem pozyskania unijnych grantów od momentu ustalenia koncepcji projektu inwestycyjnego pod kątem kryteriów danego programu unijnego, poprzez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej wraz z niezbędnymi załącznikami, aż do czasu pozyskania i rozliczenia dofinansowania z UE.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PRZEDSIĘBIORCY

Firma oferuje maksymalną oszczędność czasu dla przedsiębiorcy. Inicjatywa Euro skupia się na najważniejszym podmiocie w całym procesie pozyskania dofinansowania unijnego, czyli na przyszłym BENEFICJENCIE.

NISKI KOSZT

MNIEJSZY KOSZT POZYSKANIA DOTACJI

Firma Inicjatywa Euro to partnerstwo i wzajemne zaufanie. Klient za swoją niewiedzę, nie płaci firmie olbrzymich pieniędzy, dlatego proponowane ceny są najbardziej konkurencyjne na rynku z zachowaniem standardów najwyższej jakości obsługi.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

W firmie Inicjatywa Euro przedsiębiorca znajdzie wszystko czego potrzebuje, aby sfinansować inwestycje. To znaczy, że oferujemy zarówno finansowanie inwestycji (leasing, kredyt) jak również refinansowanie inwestycji ze środków unijnych. Pozyskiwanie dotacji odbywa się kompleksowo. Od A do Z.

DOSTĘP DO SPECJALISTÓW

DOSTĘP DO WIĘKSZEJ ILOŚCI SPECJALISTÓW

Pracownicy naukowi, specjaliści w dziedzinie ochrony środowiska, audytorzy energetyczni, branżowi specjaliści ds. wdrażania nowych technologii (high-tech), centra badawczo-rozwojowe, podmioty nawiązujące współpracę sieciową, podmioty promujące polskich przedsiębiorców za granicą itd.

ELASTYCZNOŚĆ DZIAŁAŃ

ELASTYCZNOŚĆ DZIAŁAŃ

Inicjatywa Euro działa zawsze zgodnie z możliwościami i potencjałem danej firmy. Elastyczność w ujęciu firmy Inicjatywa Euro to przede wszystkim dzielenie się wiedzą z przedsiębiorcą, opisywanie zdarzeń, które muszą zadziać się w firmie, aby była ona postrzegana, jako rzetelny beneficjant w obecnych oraz przyszłych konkursach.

POUFNOŚĆ INFORMACJI

POUFNOŚĆ INFORMACJI

Każdy osoba w firmie Inicjatywa Euro jest związana odpowiednią umową poufności, przez co przedsiębiorca ma pewność, że wrażliwe dane nie wyciekną poza obręb firmy. Na życzenie przedsiębiorców podpisywane są indywidualne umowy o poufności.

ANKIETA

ANKIETA SPRAWDZAJĄCA

Wypełniona ankieta pozwoli firmie Inicjatywa Euro poznać wstępnie przedsiębiorcę i dowiedzieć się o jago planach inwestycyjnych. Dobrze wypełniona ankieta zwiększa możliwość dopasowania dotacji pod indywidualne potrzeby inwestycyjne przedsiębiorcy.

  • Facebook