730 302 015

Fundusze Norweskie 2022 – w styczniu nowy konkurs !

Przedsiębiorco !

Aż 78 projektów otrzymało dofinansowanie na kwotę prawie 50 mln euro w schemacie „Technologie przyjazne środowisku”. Miło Nam zakomunikować, że Nasi klienci również znaleźli się na liście projektów rekomendowanych do uzyskania wsparcia. Udało się wspólnie pozyskać wsparcie łącznie na ponad 10 mln zł. Projekty Naszych klientów przyczynią się m.in. do:

  • redukcji CO2 do atmosfery;
  • zmniejszenia zużycia energii, dzięki zastosowaniu odnawialnych źródeł energii;
  • redukcji ilości niebezpiecznego odpadu;
  • recyklingu i odzysku miedzi i aluminium;

Już w styczniu PARP planuje ogłosić dodatkowy konkurs dla przedsiębiorstw z obszaru Blue Growth. Wnioski będzie można składać przez dwa miesiące – od lutego do marca 2022 r. Zachęcamy do kontaktu, w celu nawiązania współpracy. Obecnie Nasza Firma może się pochwalić 100% skutecznością w pozyskiwaniu dofinansowania z Funduszy Norweskich. 

Zachęcamy również do kontaktu w sprawie kolejnych naborów wniosków w ramach nowej perspektywy unijnej na lata 2021-2027 (m.in. kolejne edycje konkursów w ramach Funduszy Norweskich – Norweski Mechanizm Finansowy i Mechanizm Finansowy EOG).

Jesteśmy sprawdzonym partnerem, który może się pochwalić wieloma sukcesami podpartymi długą listą referencji od zadowolonych klientów.

Zajmujemy się również rozliczaniem projektów unijnych, a Nasze stawki są najbardziej konkurencyjne na rynku.

Napisz lub zadzwoń już dzisiaj !

Telefon 1: 71 307 09 39

Telefon 2: 730-302-015

Mail: biuro@inicjatywaeuro.pl

0 Comments

  • Facebook