730 302 015

Kurs na innowacje

Z budżetu polityki spójności na lata 2014-2020 Polska otrzyma 82,5 mld euro.

Kurs na innowacje

W nowym budżecie unijnym na lata 2014-2020 TWÓRCZE FIRMY otrzymają największe wsparcie finansowe z UE. Konkurencyjność Polskich przedsiębiorców to już nie tylko import nowych technologii z zachodu. Firmy muszą w dużej mierze zmienić własne myślenie na temat własnego rozwoju. Dla tych, które się z tym oswoją – Unia przygotowała ogromne wsparcie finansowe.

Twórcze firmy

Polskie TWÓRCZE FIRMY dodają coś od siebie. Wkomponowują polską myśl technologiczną w istniejące już rozwiązania dodając im nowego, lepszego znaczenia. Te zmiany w procesie, technologiach czy usługach powodują większą efektywność przedsiębiorstwa, docelowo wpływającą na przewagę konkurencyjną na rynku polskim i zagranicznym.

B + R

Inwestycja w dział badawczo-rozwojowy w firmie daje potrójne korzyści – perspektywę innowacyjnych rozwiązań, wzrost konkurencyjności oraz łatwiejsze pozyskanie dofinansowania unijnego. Dla TWÓRCZYCH FIRM dział ten jest nieodłącznym elementem funkcjonowania. Wiele firm w Polsce nie jest do końca świadomych, że już mają dział B+R w swojej strukturze. Tyle tylko, że niesformalizowany.

Firmy gotowe

Firmy działające na rynku i korzystające już z dotacji unijnych, dla których nowa perspektywa na lata 2014-2020 będzie jedynie kontynuacją rozpoczętego KURSU NA INNOWACJE. Inicjatywa Euro dla takich firm to sprawdzony i rzetelny partner w kontynuowaniu rozwoju firmy, dla której najważniejsze cele to rozwój w sferę B+R, rozbudowa parku maszynowego, informatyzacja, umiędzynarodowienie.

Firmy niegotowe

Firmy niedoinformowane, z dużym potencjałem do inwestycji i rozwoju. Zdecydowana większość firm w Polsce. Firmy bardzo często spychane na dalszy plan, ze względu na długi proces dostosowywania się do nowych warunków. Inicjatywa Euro dla takich przedsiębiorców to szansa na rozpoczęcie rozwoju w kierunku wzrostu konkurencyjności lokalnej, regionalnej, krajowej oraz międzynarodowej.

Ankieta

Ankieta unijna pozwoli zapoznać się wstępnie pracownikom firmy Inicjatywa Euro z potencjalnym klientem oraz oszacować zdolność przedsiębiorstwa pod kątem dotacji unijnych. Bardzo ważny etap współpracy. Ankieta została skonstruowana tak, aby od razu pracownik mógł ocenić prawdopodobieństwo pozyskania unijnego grantu przez dany podmiot. Kontakt doradcy w ciągu 48 godzin od przesłania ankiety.

  • Facebook